اجرای طرح سراسری دانشجومعلم قرآن کریم در سال 98

پس از اجرای 42 دوره طرح ملی دانشجو معلم قرآن کریم مقرر گردید چهل و سومین دوره  این طرح در سال 98 بصورت سراسری در مشهد مقدس برگزار گردد. بر این اساس علاقمندان به حضور در دوره های آموزش قرآن کریم می توانند با مراجعه به معاونتهای فرهنگی واحد های جهاد دانشگاهی یا پایگاه اینترنتی http://isqa.ir ثبت نام نمایند.(جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجرای دوره به سایت http://isqa.ir مراجعه نمایید ) 
47614 نفر ساعت بهره مند سال 97 (تدریس دانشجومعلمان به اقشار مختلف)
تعداد 61 نفر از دانشجو معلمانی که دوره های آموزشی را گذراندند در طول سال 97 ، به آموزش مباحث روخوانی و روانخوانی به سایر افراد پرداختند.

که در طول سال 97؛ 47614 نفر ساعت بهره مند از این آموزشها شدند. بهره مندی 290 نفر از دانشجویان از آموزشهای طرح دانشجو معلم قرآن کریم در سال 97
بهره مندی290 نفر دانشجو از طرح دانشجو معلم قرآن کریم در سال 97

چگونه زیباتر زندگی کنیم

 
 مشاوره با رویکرد سبک زندگی اسلامی  تحت عنوان "چگونه زیباتر زندگی کنیم "
فراگیری قرآن و تصحیح نماز طی ۱۶ دقیقه در نمایشگاه قرآن
مرکز فعالیت‌های قرآنی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی برنامه‌های متعدد قرآنی را در قالب طرح‌های ویژه نمایشگاه قرآن در مصلی امام خمینی(ره) در دست اجرا دارد که از آن جمله می‌توان به طرح ۱۶ به توان ۱۶ (طرح یادگیری قرآن در ۱۶ دقیقه) اشاره کرد.
ثبت‌نام طرح ملی «دانشجومعلم قرآن کریم» در استان خوزستان
ثبت‌نام طرح ملی «دانشجومعلم قرآن کریم» در استان خوزستان آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند در این طرح قرآنی رایگان شرکت کنند.
تربیت ۱۲۰۰ دانشجومعلم قرآن طی ۳ سال اخیر از سوی جهاددانشگاهی
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با اشاره به اجرای طرح دانشجومعلم قرآن در جهاددانشگاهی اظهار کرد: طی ۳ سال اخیر، ۳۵ دوره از این طرح برگزار شده است که این نشان‌‌دهنده پربرکت بودن این طرح دارد و بر همین اساس تاکنون تعداد دانشجویان پذیرفته شده این طرح ۱۲۰۰ نفر بوده است.
اختتامیه کشوری سومین دوره طرح دانشجومعلم قرآن کریم
ختتامیه کشوری سومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم و محفل انس با قرآن، با حضور سیدمحمدجواد شوشتری، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور ظهر روز جمعه ۲۴ اسفندماه در سالن همایش‌های جهاددانشگاهی نیشابور برگزار شد.
سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن» در نیشابور برگزار می‌شود
سومین اختتامیه طرح ملی «دانشجو معلم قرآن کریم» به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و به میزبانی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در نیشابور برگزار می‌شود.
پایان برگزاری طرح «دانشجو‌معلم قرآن» در استان مرکزی
پایان برگزاری طرح «دانشجو‌معلم قرآن» در استان مرکزی اجرای طرح «دانشجو‌معلم قرآن» که به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی برگزار شد به پایان رسید.
برگزاری آزمون پایانی طرح «دانشجو معلم قرآن» در زابل
آزمون پایانی دومین دوره طرح «دانشجو معلم قرآن کریم» طی هفته جاری در مرکز کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی زابل برگزار می‌شود.
اجرای دومین دوره طرح دانشجو معلم قرآن در کردستان
مرحله دوم طرح دانشجو معلم قرآن کریم با حضور رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی و مسئول طرح دانشجو معلم کشور امروز، هفتم اسفندماه افتتاح شد.
شرکت ۱۰۰۰ نفر از جوانان کشور در طرح دانشجو معلم قرآن
رئیس مرکز فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی گفت: تا کنون در اجرای طرح دانشجو معلم قرآن هزار دانشجوی کشور شرکت کرده‌اند و تا پایان سال گذشته، ۳۰۰ هزار نفر ساعت به این دانشجویان آموزش داده‌ایم.
۲۷ دانشجوی پیام نور چهارمحال و بختیاری دانشجومعلم قرآن شدند
در مراسم اختتامیه طرح دانشجومعلم قرآن کریم در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد ۲۷ دانشجوی مراکز پیام نور چهارمحال و بختیاری گواهی پایان‌دوره دریافت و دانشجومعلم قرآن شدند.
دانشجویان؛ اولویت اجرای فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی کردستان
 رئیس جهاددانشگاهی کردستان با اشاره به اینکه اولویت فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی، دانشجویان و قشر جوان جامعه است، گفت: در این راستا در حال تدوین برنامه‌های متنوع‌تر ترویجی و آموزشی قرآن برای سال ۹۸ هستیم تا بتوانیم نقش سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان جهاددانشگاهی را در استان پررنگ‌تر کنیم.
جامعه امروز نیازمند دانش قرآنی است
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی فعالیت‌های قرآنی در کشور رشد چشمگیری داشته است، گفت: ما در کنار نیاز به ایمان قرآنی در جامعه، نیازمند دانش قرآنی هستیم.
گزارش تصویری