برگزاری آزمون پایانی طرح «دانشجو معلم قرآن» در زابل

آزمون پایانی دومین دوره طرح «دانشجو معلم قرآن کریم» طی هفته جاری در مرکز کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی زابل برگزار می‌شود.


به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، آزمون پایانی دومین دوره طرح «دانشجو معلم قرآن کریم» طی هفته جاری در مرکز کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی زابل برگزار می‌شود.
آزمون‌های کتبی این طرح از شنبه، ۴ اسفندماه آغاز شده و تا فردا، چهارشنبه ۸ اسفندماه ادامه دارد؛ همچنین آزمون‌های عملی این طرح شامل دروس تجوید و روش تدریس نیز روز پنجشنبه، ۹ اسفندماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.
نخستین دوره این طرح آبان‌ماه سال گذشته، ویژه دانشجویان دانشکده علوم قرآنی زابل برگزار شد، اما دومین دوره این طرح که آذرماه امسال برای همه دانشگاه‌های سطح شهرستان زابل فراخوان داده بود، از ۹ بهمن‌ماه امسال آغاز شده و تا ۴ اسفندماه ادامه پیدا کرد.
این دوره شامل ۱۰۰ ساعت آموزش است که شامل آموزش «تجوید» ۳۰ ساعت، «روش تدریس قرآن» ۳۰ ساعت، «تدبر در قرآن» و همچنین «سبک زندگی قرآنی» هر کدام ۲۰ ساعت می‌شود، که مورد آخر، امسال به سرفصل‌های آموزشی افزوده شد.
این طرح با همکاری سازمان فعالیت‌های قرآنی کشور و جهاد دانشگاهی زابل برگزار شده و اساتید لاله نخجوان‌پور، حسن جلالی‌نژاد، لیلا چارگامه و حجت‌الاسلام حیدرعلی راشکی مربی‌گری آن را بر عهده داشتند.

انتهای پیام

گزارش تصویری