پایان برگزاری طرح «دانشجو‌معلم قرآن» در استان مرکزی

پایان برگزاری طرح «دانشجو‌معلم قرآن» در استان مرکزی اجرای طرح «دانشجو‌معلم قرآن» که به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی برگزار شد به پایان رسید.


پایان برگزاری طرح «دانشجو‌معلم قرآن» در استان مرکزی 

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، همزمان با پایان کلاس‌های طرح دانشجومعلم قرآن توسط معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی، در راستاي تقويت روحيه معنوي و فرهنگي دانشجويان و همچنين همزمان با اختتاميه سومين طرح ملي دانشجو معلم قرآن كريم‌، اردوي خمين و بازديد از بيت تاريخي امام راحل و همچنين زيارت آستان امامزاده سلطانعلی مشهد اردهال روز گذشته ۷ اسفندماه برگزار گرديد.
نقي‌زاده رياست سازمان فعاليت‌هاي قرآني كشور در ديدار با دانشجويان شركت كننده در سومين طرح ملي دانشجو معلم قرآن كريم گفت: اين طرح به منظور تربيت و آموزش دانشجويان عزيز براي ترويج و اشاعه كلام وحي در دانشگاه‌ها و خوابگاه‌هاي دانشجويي برگزار شد كه در سومين دوره اين طرح، جهاد‌دانشگاهي استان مركزي توانست رتبه اول در برگزاري اين طرح را در سطح كشور كسب كند.
در ادامه آرام مسئول برگزاري اين طرح با تشكر از دانشجويان شركت‌كننده در اين طرح قرآني گفت: امید است بتوانيم از فيوضات قرآن كريم بهره‌مند گرديم و با ترويج كلام وحي قدمي براي فرهنگ‌سازي قرآني در بين جوانان به خصوص دانشجويان برداريم.
انتهای پیام

گزارش تصویری