از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور اعلام شد؛ آموزش هزار و ۴۰۰ دانشجو در مرکز دانشجومعلم قرآن/ شروع ثبت‌نام برای نیم‌سال جدید

از سال ۹۴ تاکنون که فعالیت مرکز دانشجومعلم قرآن کریم آغاز شده است، هزار و ۴۰۰ دانشجو از آموزش‌های مربوط به روخوانی و روان‌خوانی و ... قرآن کریم بهره‌مند شده‌اند.


به گزارش خبرنگار ایکنا؛ مرکز دانشجومعلم قرآن کریم از سال ۹۴ تاکنون با آموزش هزار و ۴۰۰ نفر با هدف نهضت آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم در سه فاز دانش‌افزایی، مهارت‌افزایی و اشتغال‌زایی فعالیت می‌کند.

این دوره‌ها با محوریت آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن، فصیح‌خوانی و تجوید از سوی دانشجو برای سایر دانشجویان برگزار می‌شود.

بر همین اساس، دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در طرح دانشجومعلم قرآن کریم سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور پس از آموزش ۱۰۰ ساعت و دریافت مدرک پایان دوره می‌توانند در خوابگاه‌ها، دانشکده‌ها و اردوهای جهادی فعالیت کنند.

طبق سنوات گذشته، فعالیت نیمسال دوم سال ۹۸ دانشجومعلمان این مرکز در فضاهای دانشگاهی آغاز می‌شود. از این‌ رو دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی (معاونت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها، کانون‌های قرآن و عترت و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها) می‌توانند برای برگزاری دوره‌های آموزشی دانشجومعلم قرآن کریم برای دانشجویان فعال قرآنی خود یا تشکیل کلاس‌های آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن از سوی دانشجومعلمان این مرکز به سایر دانشجویان با شماره ۶۶۹۵۱۱۵۸ -۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

گزارش تصویری